fbpx
LIVE YOUR OCR LIFE / Oblečení a doplňky pro fanoušky překážkových závodů

O nás

Momentálně žijeme v nelehké a nejisté době. Současná situace nás nutí více přemýšlet o budoucnosti: jak se vše bude vyvíjet dál a čím se budeme živit my, kteří jsme přišli o práci. 

Tak jako mnoho dalších lidí, kteří se na jaře roku 2020 ocitli v podobné situaci, jsem měl spoustu nápadů, kterým směrem se vydat dál. Některé byly uskutečnitelné více, jiné méně, ale všechny se zaměřovaly na něco, co už jsem někdy dělal, co umím a v čem si věřím.

Nakonec jsem se rozhodl věnovat se oboru, který mě baví a naplňuje, a to jsou závody OCR – extrémní překážkové běhy. 

Další posun nastal, když jsem si uvědomil, že veškeré oblečení, které mám, je vázané vždy na nějaký konkrétní závod, který jsem někdy běžel. Ale já si řekl, že se nechci vázat na žádný konkrétní závod. Chci prostě dát najevo, že dělám tenhle sport, a nechci ho kategorizovat na jednotlivé pořadatele. 

Tento prvotní impuls byl však stále jen začátek. Vůbec jsem si tenkrát neuvědomoval, do čeho jsem se to pustil a kolik práce mě čeká. Jenže to by přeci nebylo ono, dělat volnočasové oblečení pro OCR běžce, kdyby mě na cestě nečekaly žádné překážky! A že těch překážek bylo a stále je nespočet, ať už při výrobě oblečení, tvorbě e-shopu nebo jednání s různými partnery, o nedostatku financí na rozjetí celého toho kolotoče ani nemluvě. 

Ale člověk se stále učí novým věcem. Celý život…

Vítejte na stránkách – OCR LIFE – lifestylového oblečení pro nadšence do tohoto sportu.

Martin Gerle – OCR athlete / nadšenec
martin@ocrlife.cz